Mulczery

Mulczery rolnicze, leśne, wgłębne, powierzchniowe i hydrauliczne dostępne w magazynie Aurox

MULCZERY LEŚNE I ROLNICZE – AUROX FORESTRY MACHINERY

Mulczery dostępne w naszej ofercie to solidne i wydajne maszyny, które sprawdzą się w każdym terenie. Maszyny charakteryzują się zwiększoną mocą oraz zastosowaniem najnowszych technologii i systemów bezpieczeństwa. Dzięki zaawansowanym rotorom, systemom cięcia z węglika wolframu oraz specjalnie zaprojektowanym ramom, mulczery te unikają zaczepów, chronią operatora i zwiększają wydajność pracy. Maszyny wielokrotnie sprawdziły się w trudnych warunkach pracy, o czym świadczą pozytywne opinie wielu naszych klientów.
Aurox Forestry Machinery jest wyłącznym dystrybutorem wysokiej klasy mulczerów rolniczych i leśnych marki Serrat oraz FPM Agromehanika – znanych i cenionych producentów maszyn leśnych i rolniczych.

Nasze mulczery są dostępne w różnych konfiguracjach, na życzenie możemy wyposażyć je w dowolne zęby (stałe lub ruchome) oraz dodatkowy, opcjonalny osprzęt. Zrobimy wszystko, aby idealnie dopasować sprzęt do Twoich potrzeb:
Mulczery rolnicze: Efektywne w pielęgnacji dużych obszarów upraw.
Mulczery leśne: Silne i niezawodne, idealne do zastosowań w trudnych warunkach leśnych.
Mulczery wgłębne: Doskonałe do głębokiej obróbki gleby.
Mulczery powierzchniowe: Skuteczne w utrzymaniu czystości i porządku na powierzchni ziemi.
Mulczery hydrauliczne: Precyzyjne, z doskonałą kontrolą w każdych warunkach.
Każdy zakupiony u nas mulczer jest objęty kompletnym pakietem gwarancyjnym i wsparciem posprzedażowym. Nasz zespół serwisowy jest zawsze gotów pomóc, zapewniając serwis z dojazdem do klienta, aby utrzymać Twój sprzęt w doskonałej kondycji.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i uzyskać fachowe doradztwo w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej działalności.
Maszyny na stronie: