2024 Nowy
Abatible Evolution T-3600

21 542€
21 542€

Ogólne informacje o maszynie

Mulczer (kosiarka bijakowa) Abatible Evolution T-3600 przeznaczony jest do pracy w bardzo dużych gospodarstwach, sadach, szkółkach, parkach oraz na ugorach. Maszyna jest zaprojektowana do intensywnego mulczowania trawy, słomy, łodyg kukurydzy itd. W zależności od plantacji, dzięki hydraulicznej belce mogą być ustawione różne szerokości robocze pomiędzy 3,60 m a 5,40 m. W tej maszynie rolniczej zastosowano innowacyjny i praktyczny system otwierania i zamykania rotorów. Specjalne zaczepy i zawory bezpieczeństwa znacznie ułatwiają transport maszyny. Rotor mulczujący o średnicy 450 mm zapewnia maksymalną wydajność. Ciężka stalowa belka stanowi stały punkt wyrównania, względem którego dwurotorowa struktura może być podnoszona i opuszczana. Dwa rotory zachodzą na siebie i mogą pracować niezależnie od siebie, co zapewnia lepszą widoczność użytkownika na całej szerokości roboczej. Wewnętrzna przekładnia pasowa pozwala zbliżyć się maksymalnie do pni drzew. Maszyna jest wyposażona w przekładnię pasową boczną: 2 x 3 XPC. Podwójne łożysko na tylnej rolce o wysokiej prędkości i wytrzymałości, minimalizuje ryzyko awarii podczas pracy i zapewniające zwiększoną trwałość oraz stabilność. Zamontowana jest także przednia osłona ochronna oraz regulowane tylne rolki o średnicy 210 mm. Urządzenie umożliwia pracę w obu kierunkach. Zastosowano nowoczesne systemy: system GIROSTOP zwiększa żywotność rotora, system SEKURLAST to konstrukcja ramy maszyny zapobiegająca wyrzucaniu materiału w kierunku operatora. Poziom bezpieczeństwa znacznie przekracza wymagania regulacji bezpieczeństwa 2006/42/CE.

Abatible Evolution T-3600
Model Abatible Evolution T-3600
Numer seryjny Abatible_Evolution_T_3600
Specyfikacja techniczna
Rotor Rotor POLSER o średnicy 450 mm.
Zakres działania Maszyna przeznaczona do bardzo dużych gospodarstw rolnych. Idealna do intensywnego mulczowania trawy w sadach, szkółkach, parkach, mulczowania słomy, łodyg kukurydzy oraz na ugorach. Dzięki hydraulicznej belce możliwe jest ustawienie szerokości roboczej od 3,60 m do 5,40 m, a więc maszyna dostosowana jest do różnych rodzajów plantacji i terenu.
Wymagania mocy Do ciągników o mocy: od 70 do 140 KM. Prędkość WOM: 1000 obr/min.
Młoty maszyny Kute młoty rolnicze SERRAT. Gwarancja na młoty w wypadku złamania.
Bezpieczeństwo pracy Model zbudowany zgodnie z normami EC. Widoczne wskaźniki bezpieczeństwa zapewniające operatorowi informacje o stanie maszyny. Przednia osłona ochronna. System zabezpieczający przed wciąganiem w rotor niepożądanych obiektów. System SEKURLAST - konstrukcja ramy maszyny zapobiegająca wyrzucaniu materiału w kierunku operatora. Poziom bezpieczeństwa znacznie przekracza wymagania regulacji bezpieczeństwa 2006/42/CE.

Zdjęcia Abatible Evolution T-3600

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość