2024 Nowy
Kastor 350 T-1500

14 975€
14 975€

Ogólne informacje o maszynie

Mulczer Kastor 350 T-1500 idealnie nadaje się do przycinania gałęzi i innych pozostałości oraz mulczowania w winnicach, sadach owocowych (winogrona deserowe, cytrusy, migdały, orzechy włoskie, leszczyna, itp.), a także w plantacjach oliwek i drzew kasztanowych. Doskonale sprawdza się podczas pracy w trudnych warunkach terenowych, gdzie wymagane jest precyzyjne działanie i równomierne rozkładanie rozdrobnionych resztek roślinnych. Maszyna wyposażona jest w podwójne łożysko na tylnej rolce o wysokiej prędkości i wytrzymałości, które minimalizuje ryzyko awarii podczas pracy i zapewnia zwiększoną trwałość oraz stabilność.

Kastor 350 T-1500
Model Kastor 350 T-1500
Numer seryjny Kastor_350_T_1500
Specyfikacja techniczna
Rotor Rotor z systemem RHENDUEL o średnicy 350 mm.
Zakres działania Maszyna rolnicza przystosowana do mulczowania w winnicach, sadach owocowych (winogrona deserowe, cytrusy, migdały, orzechy włoskie, leszczyna, itp.), a także w plantacjach oliwek i drzew kasztanowych. Doskonale sprawdza się podczas pracy w trudnych warunkach terenowych, gdzie wymagane jest precyzyjne działanie i równomierne rozkładanie rozdrobnionych resztek roślinnych.
Wymagania mocy Do ciągników o mocy: od 60 do 90 KM. Prędkość WOM: 540 obr/min
Młoty maszyny Dwuliniowe młoty przeciwuderzeniowe RHENDUEL. Łopatki hartowane. Potrójny łańcuch podający. Feeder z systemem BRALAKC. Noże BRALAKC w pozycji rewersyjnej i do przodu
Bezpieczeństwo pracy Model zbudowany zgodnie z normami EC. Widoczne wskaźniki bezpieczeństwa zapewniające operatorowi informacje o stanie maszyny. System RHENDUEL z dwuliniowymi młotami przeciwuderzeniowymi, które zapewniają dodatkową ochronę przed odbiciem i uszkodzeniem. Podajnik z systemem BRALAKC, który może być ustawiony w pozycji rewersyjnej lub do przodu, co umożliwia bezpieczniejsze operacje przy różnym ukształtowaniu terenu.

Zdjęcia Kastor 350 T-1500

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość