O nas

Znamy branżę leśną od podszewki,
zespół Aurox tworzą doświadczeni profesjonaliści, którzy od lat dostarczają systemy do pielęgnacji drzewostanów

Wiele lat praktyki przekłada się na dogłębną znajomość branży, jej specyfiki, potrzeb i wymagań. Naszym celem jest dostarczenie Państwu nowoczesnych maszyn leśnych Kershaw® Progress Rail, renomowanego producenta i lidera branży. Aurox jest wyłącznym przedstawicielem Kershaw® Progress Rail w Europie Środkowo-Wschodniej. Zapewniamy kompleksową obsługę podczas realizacji zamówienia i później podczas eksploatacji zakupionego w Aurox sprzętu.
Co dokładnie oferujemy?
  • Pełne zaplecze serwisowe
  • flota mobilnych serwisów
  • Wsparcie techniczne
  • Profesjonalny, przeszkolony przez producenta serwis
  • zaangażowanie i znajomość potrzeb Klientów
Image
Image

Doświadczenie

Długoletnie doświadczenie, certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności, zaplecze najlepszej jakości oryginalnych częściach oraz narzędzi od początku naszej działalności stanowią solidna podstawę. Potrzeby naszych klientów oraz linia produktów do zastosowań przemysłowych jakie dostarczamy obejmuje sprzęt do oczyszczania terenu, hodowli lasu i przygotowania terenu, a także inne specjalistyczne pojazdy do ciężkich zastosowań wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, w tym w usługach komunalnych na najwyższym poziomie.

Aurox jest autoryzowanym dystrybutorem Progress Rail, Sthil oraz Serrat, producentów maszyn do najcięższych zastosowań branży leśnej i ogrodniczej. Oferujemy całkowicie nowe, używane bądź odbudowane maszyny leśne, rolnicze, budowlane i przemysłowe.
Ponadto w naszej ofercie znajdziecie również oryginalne części zamienne do maszyn Progress Rail, Sthil oraz Serrat.

Aurox zapewnia Klientom dostęp do wysokiej jakości serwisu, części zmiennych oraz innych elementów eksploatacyjnych do silników i maszyn. Terytorium naszego działania Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Bułgaria, Węgry.
Image