2024 Nowy
RS 320/9

2 689€
2 689€

Ogólne informacje o maszynie

Zgrabiarki karuzelowe RS 320/9 to maszyny rolnicze przeznaczone do zgrabiania skoszonej masy. Ten typ maszyny zbiera wyłącznie skoszoną trawę bez niepożądanych zanieczyszczeń, takich jak ziemia i kamienie, tym samym dostarczając paszę wysokiej jakości. Dodatkowo zastosowanie tego typu maszyn zapobiega splątaniu i spłaszczeniu pokosu, co znacznie ułatwia proces zgrabiania. Nadaje się do ciągników o małej mocy. Nie spłaszcza i nie splątuje pokosu. Zbiera tylko skoszoną trawę bez niepożądanych zanieczyszczeń. Niskie koszty i prosta konserwacja. Regulacja wysokości roboczej poprzez zmianę wysokości kół i skrzyni biegów. Mechanizm adaptacji do konturu podłoża. Elementy zbierające wykonane z wys. jakości drutu sprężynowego. Niezawodna i wysokiej jakości skrzynia biegów.

RS 320/9
Model RS 320/9
Numer seryjny RS_320_9
Specyfikacja techniczna
Waga i transport Waga zgrabiarki wynosi 343/378 kg (z 4 kołami). Szerokość w pozycji transportowej to 1,25 metra, co sprawia, że maszyna jest łatwa w transporcie.
Szerokość robocza 3,2 metra, umożliwia efektywną pracę na dużych powierzchniach.
Wydajność Maksymalna prędkość operacyjna ciągnika wynosząca 15 km/h umożliwia wydajną pracę do 5 ha/h.
Konstrukcja Konstrukcja jest przystosowana do ciągników z minimalnym wymaganym wyjściem mocy 15 kW (20 KM). Posiada 9 ramion zbierających z 3 podwójnymi elementami zbierającymi na każdym ramieniu. Wykonane z wysokiej jakości sprężystego drutu, gwarantują trwałość.
Regulacja wysokości Oferuje możliwość dostosowania do różnych warunków polowych poprzez regulację kół i skrzyni biegów.

Zdjęcia RS 320/9

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość