2024 Nowy
RAS 400/4

5 095€
5 095€

Ogólne informacje o maszynie

Przetrząsacz karuzelowy RAS 400/4 to maszyna rolnicza używana głównie do roztrząsania pokosu trawiastego. Umożliwia równomierne rozprowadzenie ściętej trawy, co znacznie przyspiesza jej suszenie, minimalizuje straty spowodowane miażdżeniem, zmniejsza zależność od niesprzyjających warunków atmosferycznych i poprawia konserwację składników odżywczych w skoszonej trawie.

Agromehanika RAS 400/4
Model RAS 400/4
Numer seryjny RAS_400_4
Specyfikacja techniczna
Waga i transport Waga maszyny wynosi 574 kg. Konstrukcja umożliwia łatwy transport, również dzięki systemowi hydraulicznemu do przestawiania maszyny z pozycji roboczej do transportowej.
Szerokość robocza Szerokość robocza maszyny to 4 metry, co umożliwia efektywną pracę na dużych powierzchniach.
Wydajność Maszyna przeznaczona do pracy z ciągnikami o mocy do 25 KM. Cztery rotory o prędkości 540 obr./min umożliwiają wydajną pracę, maszyna zdolna do przetworzenia 4 hektarów na godzinę.
Konstrukcja System DIGI DRIVE zapewnia niezawodną transmisję z dodatkową ochroną przed pęknięciem oraz możliwość pracy rotora we wszystkich pozycjach. Solidna konstrukcja gwarantuje dużą intensywność pracy.
Regulacja wysokości Regulacja wysokości odbywa się za pomocą kół, co pozwala na precyzyjne dostosowanie do warunków pracy.

Zdjęcia RAS 400/4

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość