2024 Nowy
LUM 130

1 854€
1 854€

Ogólne informacje o maszynie

Lekki, uniwersalny mulczer, zwany też kosiarką bijakową, przeznaczony do wszechstronnego zastosowania na obszarach rolniczych, między innymi do konserwacji terenów zielonych. Może być używany do rozdrabniania pojedynczych resztek po zbiorach, resztek przycinania w sadach i winnicach oraz do kruszenia gałęzi o grubości do 40 mm. Konstrukcja mulczera jest przeznaczona do pracy na mniejszych gospodarstwach, wokół domków weekendowych, w parkach. Możliwość montażu do mniejszych, kompaktowych traktorów. Lekka konstrukcja z łatwą obsługą i niskimi kosztami konserwacji.

Agromehanika LUM 130
Model LUM 130
Numer seryjny LUM_130
Specyfikacja techniczna
Rotor Elektronicznie wyważony rotor zapewnia równomierną i stabilną pracę.
Zakres działania Mulczer doskonale nadaje się do pracy na mniejszych obszarach rolniczych, wokół domków weekendowych oraz w parkach i na zaniedbanych terenach.
Możliwości cięcia Maszyna radzi sobie z gałęziami o średnicy do 40 mm, co pozwala na rozdrabnianie resztek przycinania w sadach i winnicach.
Pozycja robocza/regulacja Rama połączeniowa umożliwia boczne przesunięcie w dwóch pozycjach, co ułatwia dostosowanie maszyny do warunków terenowych. Regulacja wysokości za pomocą walca.
Bezpieczeństwo pracy Automatyczne zwolnienie ostrzy w wyniku przeciązenia.

Zdjęcia LUM 130

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość