2024 Nowy
LRD 160/8

3 950€
3 950€

Ogólne informacje o maszynie

Brony wirnikowe LRD 160/8 to maszyny rolnicze przeznaczone do uprawy różnego rodzaju ziemi. Maszyny drobno spulchniają glebę, oczyszczają ją i równomiernie rozprowadzają na całej szerokości roboczej, tworząc idealne podłoże pod siew. Używane są do uprawy wtórnej po orce i potrafią rozbić najbardziej ubite bruzdy w jednym przejeździe. Maksymalna głębokość obróbki gleby tych modeli wynosi aż 26 cm.  Pionowe korpusy robocze umożliwiają lepszą uprawę w stosunku do korpusów roboczych na poziomym rotorze, ponieważ nie tworzą ubitej warstwy na dnie uprawy. Maszyny, w zależności od modelu, wyposażone są w od 14 do 28 wysokiej jakości motyk.  Na rotorach motyki zainstalowana jest solidna zębata przekładnia. Opcjonalnie można zainstalować także hydrauliczny układ zawieszenia siewnika do obróbki w jednym przejeździe. Ta brona wirnikowa posiada regulację wysokości za pomocą rolki wspornika. Urządzenie gwarantuje lepsze dostosowanie do terenu dzięki ruchomym punktom połączenia i rolce. Maszyny mogą być także opcjonalnie wyposażone w wał Packera, który znacznie wspomaga wymianę wody i gazu w glebie, optymalizując jej przygotowanie pod siew.

LRD 160/8
Model LRD 160/8
Numer seryjny LRD_160_8
Specyfikacja techniczna
Waga Waga maszyny wynosi 410 kg
Szerokość robocza Szerokość robocza wynosi 160 cm.
Wydajność 320 obrotów rotora na minutę
Konstrukcja Maszyna przeznaczona do ciągników o mocy minimalnej 40 KM (WOM min. 540 obrotów na minutę). Przekładnia z tylnym wałem wyjściowym. Noże z łożyskami kulkowymi, stożkowymi lub systemem szybkiej wymiany bez użycia narzędzi. Dostępne różne opcje wałów: wał klatkowy, wał ślimakowy, wał kruszący, wał kolczasty. Możliwość regulacji wałów: za pomocą sworzni (standard), mechanicznie (opcja) lub hydraulicznie (opcja).
Regulacja wysokości Regulacja wysokości roboczej jest możliwa dzięki wałowi z regulowanym uchwytem, co ułatwia dostosowanie maszyny do warunków terenowych. Elastyczność w dostosowaniu do nierówności pola zapewniają ruchome punkty złączeniowe oraz odpowiednio dobrany wał.

Zdjęcia LRD 160/8

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość