55 870€
55 870€

Ogólne informacje o maszynie

Mulczer FX6 ma zintegrowane wszystkie funkcje niezbędne do wykonywania najcięższych leśnych prac. Wyposażony jest w wahadłowe młoty, które pomagają w czyszczeniu podszycia i sprzyjają wzrostowi drzew, rekultywacji gruntów, utrzymaniu obszarów pod liniami energetycznymi, utrzymaniu dróg leśnych i linii przeciwpożarowych. Przeznaczony do ciągników o  mocy od 200 do 300 KM. Rozdrabniacz wyposażony jest w rotor POLSER+ o średnicy 725 mm z nieruchomymi zębami z węglika wolframu (widia), lub zębami stałymi z systemem FIXE TOP, który jest przeznaczony do cięcia grubych gałęzi i pni. Trzecią opcją są ostrza DRR. Oferowany model posiada zęby stałe, jednak mulczery Serrat są konfigurowalne, można je wyposażyć w wybrane ostrza na życzenie klienta.

Serrat FX6 T-2300
Model FX6 T-2300
Numer seryjny FX6_T2300
Specyfikacja techniczna
Rotor Rotor POLSER + o średnicy 725 mm
Zakres działania Idealny do usuwania zarośli, rekultywacji gruntów, konserwacji i odtwarzania nasypów, pielęgnacji terenów pod liniami energetycznymi, utrzymania dróg leśnych, linii przeciwpożarowych.
Wymagania mocy Do ciągników o mocy od 200 do 300 KM
Młoty maszyny Obrotowe, kute młoty leśne SERRAT lub zęby stałe z końcówką wolframową (widia) lub ostrza DRR
Bezpieczeństwo pracy Podwójne przednie łańcuchy zabezpieczające. Systemowe zabezpieczenie w rotorze zapobiegające wciąganiu przypadkowych obiektów. Konstrukcja ramy maszyny zapobiegająca wyrzucaniu materiału w kierunku operatora. wskaźniki bezpieczeństwa widoczne dla personelu.
Dodatkowe informacje Podwozie z blachy stalowej o grubości 12 mm. Opcjonalny system skrzyni biegów RAIL BOX z wbudowanym wolnobiegiem. Hydraulicznie regulowana tylna pokrywa. Centralne smarowanie dla łatwego konserwowania. Przestawna hydraulicznie rama ułatwiająca transport. WOM o prędkości 1000 obr./min. Model zgodny z normami UE.

Zdjęcia FX6 T-2300

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość