30 297€
30 297€

Ogólne informacje o maszynie

Wytrzymały mulczer leśny do ciągników o mocy od 150 do 230KM. Nadaje się do usuwania zarośli, rekultywacji gruntów, konserwacji i odtwarzania nasypów, utrzymania terenów pod liniami energetycznymi, utrzymania dróg leśnych, linii przeciwpożarowych itp. Rotor w wersji leśnej z ruchomymi młotami o kształcie trapezowym lub stałymi zębami z węglika spiekanego. Oferowany model posiada zęby stałe, jednak mulczery Serrat są konfigurowalne, można je wyposażyć w wybrane ostrza na życzenie klienta. Skrzynia biegów jest odsunięta względem rotora, aby zmniejszyć kąt pochylenia przekładni. Wyposażony w rotor POLSER+ o średnicy 550 mm

FX+ T-2300
Model FX+ T-2300
Numer seryjny FX_PLUS_T_2300
Specyfikacja techniczna
Rotor Rotor POLSER+ o średnicy 550 mm
Zakres działania Idealny do usuwania zarośli, rekultywacji gruntów, konserwacji i odtwarzania nasypów, pielęgnacji terenów pod liniami energetycznymi, utrzymania dróg leśnych, linii przeciwpożarowych.
Wymagania mocy Do ciągników o mocy od 150 do 230 KM
Młoty maszyny Obrotowe, kute młoty leśne SERRAT lub zęby stałe z końcówką wolframową (widia) lub ostrzami DRR
Bezpieczeństwo pracy Systemowe zabezpieczenie w rotorze zapobiegające wciąganiu przypadkowych obiektów. Konstrukcja ramy maszyny zapobiegająca wyrzucaniu materiału w kierunku operatora.

Zdjęcia FX+ T-2300

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość