Cena netto
17 740€

Ogólne informacje o maszynie

FX T-2000 to wytrzymały mulczer leśny (rozdrabniacz) do ciągników o mocy od 80 do 150KM. Nadaje się do usuwania zarośli, rekultywacji gruntów, konserwacji i odtwarzania nasypów, utrzymania terenów pod liniami energetycznymi, utrzymania dróg leśnych, linii przeciwpożarowych itp. Rotor w wersji leśnej z obrotowymi młotami o kształcie trapezowym lub stałymi zębami z węglika spiekanego (widia). a także ostrzami DRR. Oferowany model posiada zęby stałe, jednak mulczery Serrat są konfigurowalne, można je wyposażyć w wybrane ostrza na życzenie klienta. Zastosowano system zapobiegający wciąganiu w rotor niepożądanych obiektów. Wyposażony w rotor POLSER+ o średnicy 550 mm

FX T-2000
Model FX T-2000
Numer seryjny FX_T_2000
Specyfikacja techniczna
Rotor Rotor POLSER+ o średnicy 550 mm
Zakres działania Idealny do usuwania zarośli, rekultywacji gruntów, konserwacji i odtwarzania nasypów, pielęgnacji terenów pod liniami energetycznymi, utrzymania dróg leśnych, linii przeciwpożarowych.
Wymagania mocy Do ciągników o mocy od 80 do 150 KM
Młoty maszyny Obrotowe, kute młoty leśne SERRAT lub zęby stałe z końcówką wolframową (widia) lub ostrzami DRR. Prezentowany model wyposażony jest w zęby stałe, jednak na życzenie klienta możemy wyposażyć maszynę w inną opcję.
Bezpieczeństwo pracy Systemowe zabezpieczenie w rotorze zapobiegające wciąganiu przypadkowych obiektów. Konstrukcja ramy maszyny zapobiegająca wyrzucaniu materiału w kierunku operatora.

Zdjęcia FX T-2000

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość