4 231€
4 231€

Ogólne informacje o maszynie

CABEZAL F1 to głowica mulczująca przystosowana do mini koparek o wadze do 35 ton. Jest idealna do konserwacji terenów zielonych, brzegów rzek i krzewów do średnicy 2-3 cm. Do działania wymagany jest hydrauliczny silnik zębaty, odpowiedni dla maszyn wymagających przepływu oleju hydraulicznego 35-45 l/min przy ciśnieniu do 220 bar. Możliwość wyboru między nożami do trawy a małymi, kutymi młotkami rolniczymi SERRAT. Model dostępny w wersji T-800 z szerokością roboczą 800 mm. Solidna konstrukcja: 4 mm stalowy podwozie z uchwytami na górze kosiarki. Wytrzymałe łożyska zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach. Wbudowany zawór recyrkulacji w silniku hydraulicznym. Przednie ślizgacze dla lepszego przesuwu maszyny. Zgodność z normami UE i widoczne wskaźniki bezpieczeństwa.

Serrat Cabezal F1
Model Cabezal F1
Numer seryjny Cabezal_F1
Specyfikacja techniczna
Rotor Rotor walcowy z wyposażeniem w noże do trawy lub małe kute młotki rolnicze SERRAT
Zakres działania Nadaje się do pielęgnacji terenów zielonych, brzegów rzecznych, rowów itd.
Wymagania mocy Dla mini koparek o wadze poniżej 3,5 T, wymaga przepływu oleju hydraulicznego 35-45 l/min przy ciśnieniu do 220 bar.
Młoty maszyny Możliwość wyboru między nożami do trawy a małymi, kutymi młotkami rolniczymi SERRAT
Bezpieczeństwo pracy Podwójne łańcuchy bezpieczeństwa. Przednie ślizgacze dla lepszego przesuwu maszyny. Zgodność z normami UE i widoczne wskaźniki bezpieczeństwa.
Dodatkowe informacje Model dostępny w wersji T-800 z szerokością roboczą 800 mm. Solidna konstrukcja: 4 mm stalowy podwozie z uchwytami na górze kosiarki. Wytrzymałe łożyska zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach. Wbudowany zawór recyrkulacji w silniku hydraulicznym.

Zdjęcia Cabezal F1

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość