2024 Nowy
Biosylva

80 982€
80 982€

Ogólne informacje o maszynie

BIOSYLVA to zaawansowany mulczer przeznaczony do usuwania roślinności w celu dalszego wykorzystania w produkcji biomasy. Maszyna działa z podwójnym naciskiem młotów SERRAT, została zaprojektowana do pracy z ciągnikami o mocy 180 KM. W jednej operacji, z typową prędkością, jest w stanie ciąć i wyrzucać trawę oraz gałęzie o średnicy do 10 cm do zbiornika w celu ich usunięcia z ziemi. Wyposażony w Rotor POLSER+ o średnicy 600 mm oraz kute młoty leśne SERRAT. Solidna konstrukcja z 12 mm stali zapewnia długotrwałą wytrzymałość. Dodatkowe zabezpieczenie zapobiegające wciąganiu w rotor niepożądanych materiałów oraz przednia osłona ochronna. Model zgodny z normami UE, z widocznymi wskaźnikami bezpieczeństwa. Przekazanie mocy za pomocą 5 pasów XPC. Opcjonalna dodatkowa turbina oraz wolnobieg w transmisji.

Serrat Biosylva
Model Biosylva
Numer seryjny Biosylva
Specyfikacja techniczna
Rotor Rotor POLSER+ o średnicy 600 mm, wyposażony w kute młoty leśne SERRAT
Zakres działania Przeznaczony do konserwacji naturalnych obszarów, poboczy dróg i przede wszystkim terenów podmokłych, eksportując resztki bezpośrednio do zbiornika lub przyczepy, a następnie wykorzystując je do produkcji kompostu lub biogazu.
Wymagania mocy Skrzynia przekładniowa SERRAT przeznaczona dla traktorów o mocy 180 KM
Młoty maszyny Kute młoty leśne SERRAT dla efektywnego rozdrabniania.
Bezpieczeństwo pracy Przednia osłona ochronna. System ochrony operatora SEKURLAST oraz system zapobiegający wciąganiu w rotor niepożądanych materiałów. Maszyna wyposażona w widoczne wskaźniki bezpieczeństwa.
Dodatkowe informacje Solidna konstrukcja z 12 mm stali. Przekazanie mocy za pomocą 5 pasów XPC. Model zgodny z normami UE. Opcje obejmują dodatkową turbinę oraz wolnobieg w transmisji.

Zdjęcia Biosylva

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość