2024 Nowy
VM 180H

3 097€
3 097€

Ogólne informacje o maszynie

Kosiarki bijakowe to mulczery do sadów i winnic. Przeznaczone są głównie do rozdrabniania pozostałości roślin po przycinaniu oraz do walki z chwastami i trawą w sadach i winnicach. Dzięki elektronicznie wyważonemu rotorowi o wysokiej prędkości, ostrza precyzyjnie i efektywnie rozdrabniają pozostałości roślinne, poprawiając jakość i żyzność gleby oraz zmniejszając użycie nawozów nieorganicznych. 

2024 DKF 240/6
Model VM 180H
Numer seryjny VM_180H
Specyfikacja techniczna
Rotor elektronicznie wyważony
Zakres działania Przeznaczone do pracy w sadach i winnicach. do rozdrabniania pozostałości roślin po przycinaniu oraz do walki z chwastami i trawą.
Możliwości cięcia Dzięki elektronicznie wyważonemu rotorowi o wysokiej prędkości, ostrza precyzyjnie i efektywnie rozdrabniają pozostałości roślinne. Ostrze młotkowe (standardowe) - do trudnych warunków pracy (gałęzie, grubsze chwasty, trawa) oraz uniwersalne ostrze w kształcie litery Y (opcjonalne) - do zwykłych warunków pracy (trawa, chwasty itp.)
Pozycja robocza/regulacja Regulacja wysokości za pomocą suwaka bocznego i/lub walka. Montaż z przodu lub z tyłu, ewentualnie kombinacja tych dwóch opcji.
Bezpieczeństwo pracy Automatyczne zwolnienie ostrzy w wyniku przeciązenia.

Zdjęcia VM 180H

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość