2024 Nowy
UM 300 Pro

6 711€
6 711€

Ogólne informacje o maszynie

Uniwersalny mulczer, zwany także kosiarką bijakową UM 300 Pro+ jest stosowany do rozdrabniania pozostałości roślinnych w rolnictwie (kukurydza, słoma, słonecznik, zielone resztki roślinne), na obszarach komunalnych (wzdłuż dróg, linii kolejowych, infrastruktury, koryt wodnych i rowów), w sadownictwie i winiarstwie (gałęzie, winorośle i trawa) oraz do czyszczenia pastwisk. Mulczery UM 300 Pro+ są przeznaczone do rozdrabniania gałęzi o grubości do 6 cm. Elektronicznie wyważony rotor umożliwia cichą pracę (mniejsze źródło wibracji) oraz powoduje minimalne odkształcenia, co wydłuża żywotność mulczera. Wersja PRO serii UM, oprócz uniwersalnego zastosowania, charakteryzuje się solidnością (podwójna, wymienna obudowa) i bardzo dobrymi rozwiązaniami technicznymi. Te wyjątkowe cechy sprawiają, że kosiarka dobrze radzi sobie w trudnych warunkach pracy w rolnictwie, na obszarach komunalnych i pastwiskach.

Agromehanika UM 300 Pro+
Model UM 300 Pro+
Numer seryjny UM_300_Pro+
Specyfikacja techniczna
Rotor Elektronicznie wyważony rotor o średnicy 198 mm zapewnia równomierną i stabilną pracę.
Zakres działania Mulczer doskonale nadaje się do pracy przydatne w rolnictwie, sadownictwie, winiarstwie, na pastwiskach oraz terenach komunalnych
Możliwości cięcia Kukurydza, słoma, słonecznik, zielone resztki roślinne o grubości do 6 cm.
Pozycja robocza/regulacja Hydrauliczny boczny ruch, skrzynia biegów z dwoma wałami wyjściowymi, możliwość montażu przedniego i tylnego.
Bezpieczeństwo pracy Automatyczne zwolnienie ostrzy w wyniku przeciązenia.

Zdjęcia UM 300 PRO+

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość