107 478€
107 478€

Ogólne informacje o maszynie

Wytrzymały mulczer leśny FX-8 jest potężną maszyną, zaprojektowaną z myślą o ciężkich warunkach pracy w lesie. Wyposażony jest w wahadłowe młoty, które pomagają w czyszczeniu podszycia i sprzyjają wzrostowi drzew, rekultywacji gruntów, utrzymaniu obszarów pod liniami energetycznymi, utrzymaniu dróg leśnych i linii przeciwpożarowych. Przeznaczony do ciągników o  mocy od 250 do 350 KM. Rozdrabniacz wyposażony jest w rotor z nieruchomymi zębami z węglika wolframu (widia), lub zębami stałymi z systemem FIXE TOP, który jest przeznaczony do cięcia grubych gałęzi i pni. Trzecią opcją są ostrza DRR. Oferowany model posiada zęby stałe, jednak mulczery Serrat są konfigurowalne, można je wyposażyć w wybrane ostrza na życzenie klienta.

Serrat FX8 T-2600
Model FX8 T-2600
Numer seryjny FX8_T2600
Specyfikacja techniczna
Rotor Rotor POLSER + o średnicy 1100 mm.
Zakres działania Idealny do usuwania zarośli, rekultywacji gruntów, konserwacji i odtwarzania nasypów, pielęgnacji terenów pod liniami energetycznymi, utrzymania dróg leśnych, linii przeciwpożarowych.
Wymagania mocy Do ciągników o mocy od 250 do 350 KM
Młoty maszyny Obrotowe, kute młoty leśne SERRAT lub zęby stałe z końcówką wolframową (widia) lub ostrza DRR
Bezpieczeństwo pracy Potrójne przednie łańcuchy zabezpieczające. Systemowe zabezpieczenie w rotorze zapobiegające wciąganiu przypadkowych obiektów. Konstrukcja ramy maszyny zapobiegająca wyrzucaniu materiału w kierunku operatora.
Dodatkowe informacje Podwozie z blachy stalowej o grubości 15 mm. Opcjonalny system skrzyni biegów RAIL BOX z wbudowanym wolnobiegiem. Przekazywanie mocy za pomocą synchronicznych pasów i skrzyni biegów Synkrodos-600. Hydraulicznie regulowana tylna pokrywa. Centralne smarowanie dla łatwego konserwowania. Przestawna hydraulicznie rama ułatwiająca transport. WOM o prędkości 1000 obr./min.

Zdjęcia FX8 T-2600

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość