2024 Nowy
DAP-EVOLUTION

11 174€
11 174€

Ogólne informacje o maszynie

Mulczer offsetowy do ciągników o mocy od 70 do 120 KM, o dużym zasięgu, wielozadaniowy, do prac na miedzach rolnych, brzegach, autostradach, kanałach, drogach i innych terenach robót publicznych. Zawiera system bezpieczeństwa dzięki zaworowi umieszczonemu w cylindrze podnoszenia. Posiada tylną osłonę z dwoma pozycjami. Kąt +90° / -65°. Rotor POLSER o średnicy 450 mm. – Mulczer z hydraulicznym przesunięciem bocznym. Tylny wal o regulowanej wysokości. Skrzynia biegów SERRAT. Podwozie z odpornej na zużycie blachy stalowe. Podpory wirnika łożyskowego ze stali. Tylna maska mechaniczna (2 pozycje) oraz 3-punktowy zaczep – kat. 2 i 3.

DAP-EVOLUTION
Model DAP-EVOLUTION
Numer seryjny DAP_EVOLUTION
Specyfikacja techniczna
Rotor Rotor POLSER+ o średnicy 450 mm
Zakres działania Wielozadaniowe kosiarki, które znajdą zastosowanie w różnych sektorach gospodarki.
Wymagania mocy Do ciągników o mocy od 150 do 230 KM
Młoty maszyny System GIROSTOP - innowacyjny system mocowania młotów, który zapobiega ich zacinaniu się i zużyciu. Dzięki temu młoty obracają się płynniej, a ich wymiana jest łatwa i bezpieczna. Młoty objęte gwarancją na złamanie.
Bezpieczeństwo pracy Konstrukcja ramy maszyny zapobiegająca wyrzucaniu materiału w kierunku operatora. Zawór bezpieczeństwa. Wskaźniki bezpieczeństwa widoczne dla personelu

Zdjęcia DAP-EVOLUTION

Prezentacja wideo

Informacje kontaktowe

Zapytaj nas o maszynę

    Imię*
    Email*
    Telefon*
    Twoja Wiadomość